top of page

НАШІ СПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ:

Оптика "Помаранч" – це сучасний, яскравий, комфортний магазин, в якому Вам нададуть якісне та кваліфіковане обслуговування з підбору засобів для корекції зору, аксесуарів, огляд та консультацію лікаря-офтальмолога.
mk.jpg
“Магія Комфорту” – інженерна компанія, яка займається забезпеченням товарів та послуг у сферах опалення, водопостачання та каналізації.
     Історія компанії Zeus Sport у світі спорту починається у 1999 році. Компанія народилась дякуючи ідеї групи підприємливих молодих людей, які поставили перед собою амбіційні та престижні цілі, серед яких просування бренду на національному та міжнародному рівнях. Для досягнення максимального результату компанія Zeus Sport постійно готова пропонувати покупцям високий сервіс та турботу, створюючи команду компетентних та мотивованих співробітників. 
     SELECT Sport є одним з провідних світових виробників шитих вручну м'ячів. Інноваційна данська компанія з довгою історією виробляє близько трьох мільйонів м'ячів на рік і представлена ​​в основних регіонах світу, а також експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн.
    На сьогоднішній день існує 28 підприємств "Кромберг енд Шуберт" у цілому світі. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes).
На даний час, в Україні існують виробництва в Луцьку та Житомирі.
bottom of page