top of page

ФК "Бульвар" 2014 р.н. на турнірі "⁨Fortuna Cup 2022⁩"

19 червня 2022 року в м. Андрушівка пройшов турнір з футболу "⁨Fortuna Cup 2022⁩" серед дітей 2014 року народження. В турнірі прийняли участь 12 команд: ФК "Фортуна" (Андрушівка), ФК "Арсенал Френдс", ФК "Фаєрбол" (Бердичів), ФК "Стоун Таун" (Коростишів), ФК "Оріон" (Сквира), ФК "Леви" (Козятин), СК "Бердичів" 2015, СК "Бердичів" 2014, ФК "Фаєрбол" (Житомир), ФК "Локомотив" (Козятин) та ФК "Бульвар" (Житомир).

Наші хлопці впевнено пройшли перший етап турніру зайнявши перше місце в групі. Спочатку обіграли СК "Бердичів" - 2015 з м. Бердичів з рахунком 6:1, далі вирвали перемогу на характері у ФК "Оріон" м. Сквира (4:2) і не залишили шансів ФК "Леви" м. Козятин (7:3).

Далі нас чекав півфінал з ФК "Фортуна" м. Андрушівка. Програвавши на початку зустрічи в два мячі, бульварівці зуміли переломити хід зустрічі та виграти матч з рахунком 6:2

В фіналі зустрілися два найсильниших колектива: ФК "Бульвар" та СК "Бердичів". Команда ФК "Бульвар" володіла ініціативою і керувала грою, але непотрібні дві помилки в захисті призвели до голів і матч закінчився з рахунком 2:2. В серії пенальті нажаль влучнішими були футболісти з Бердичіва. В результаті друге місце за нашими козаками.


Вітаємо команду ФК "Бульвар" 2014 р.н. з гарним результатом!!!
bottom of page