top of page

ФК "Бульвар" на Чемпіонаті України з футзалу U-14

З 9 по 12 січня 2023 року в місті Львів пройшов Чемпіонат України з футзалу Ю-14, який проходив у надсучасному спортивному комплексі "Боско-Арені".

В Чемпіонаті України з футзалу Ю-14 сезону 2022-23 р.р. прийняло участь 12 команд з різних куточків України:

1. ФК "Любарт" м. Луцьк

2. СК "Скіф-М" м. Харків

3. ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська область

4. Коцюбинська ДЮСШ, Київська область

5. ДС "Шкільний"-ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ

6. ФК "Бульвар" м. Житомир

7. КІВС іn. IT. м. Львів

8. НСК "Ураган" м. Київ

9. ФК "Оріон" м. Нова-Борова, Житомирська область

10. FS "Proffi Ball" м. Хмельницький

11. ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська область

12. ДЮСШ "Епіцентр " м. Дунаївці, Хмельницька область

Саме в такій послідовності команди посіли місця в чемпіонаті.

В груповому етапі ФК "Бульвар" зіграв два матчі:

- першим суперником була команда ДС "Шкільний"-ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, яка в минулому сезоні займала першу сходинку в рейтингу. Не дивлячись на це, наші хлопці продемонстрували достойну гру, але не вистачило трохи влучності. Програли з рахунком 4:1

- з наступним нашим суперником ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська область юні "бульварівці" впевнено розібралися, не залишивши шансів. Перемога 7:1.

В результаті команда ФК "Бульвар" зайняла друге місце в групі і вийшла в чвертьфінал на команду яка посіла першу сходинку в групі "С", ФК "Любарт" м. Луцьк. Дуже напружена гра з потужним суперником, який згодом і стане переможцем змагань. Поступаємось 3:1.

Далі на нас чекав колектив зі столиці НСК Ураган. Перемога "бульварівців" з рахунком 4:2.

Завершили свої виступи в Чемпіонаті України з футзалу Ю-14 повторною грою проти команди з Одещини ДС "Шкільний"-ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ. В цей раз програючи з рахунком 2:0, наші козаки зуміли відігратися та відновити інтригу, але втримати нічию не вдалося. Програли 4:2.

В результаті команда ФК Бульвар займає "золоту середину" з 12 команд Чемпіонату України з футзалу Ю-14.

Окрім змагань наша команда, як завжди розвивається і культурно. Відвідали легендарний стадіон "Україна", де збірна з футболу не програла жодного матчу і на якому відіграв за ФК "Карпати" дуже багато матчів житомирянин Андрій Ткачук. Після цього завітали на спортивний комплекс "Галичина" де вже інший Андрій Ткачук відіграв шість років (по три роки за ФК "Тайм" та ФК "ТВД"), а зараз працює тренером в ФК Бульвар.


Величезне ДЯКУЄМО НАШИМ СПОНСОРАМ: Оптика Помаранч, Магія комфорту та Центр фільтрації води, завдяки яким юні футзалісти мали можливість захищати честь нашого міста в Чемпіонаті України.


bottom of page