Захистили титул ЧЕМПІОНІВ в турнірі "Юні таланти"!

30 вересня 2022 року пройшов дванадцятий футбольний турнір «Юні таланти» серед дітей 2009 р.н.

У турнірі прийняло участь 6 команд: СК «Бердичів», ФК "Бульвар" Житомир, ФК "Локомотив" Козятин, ФК "Олімпік" Вороновиця, ДЮСШ Хмільник та прекрасою турніру була дівоча команда Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю БЛІСП.

Зігравши у своїх групах по дві гри, 5-6 місця виборювали бердичівські команди БЛІСП дівчата та господарі СК «Бердичів», перемогу впевнено здобули вихованки тренера Лисюка І.Л. БЛІСП.

У двобої за третє місце грали команди ДЮСШ Хмільник та ФК "Локомотив" Козятин. Бронзовими призерами стала команда з Хмільника.

За чемпіонські нагороди боролися ФК "Бульвар" Житомир та гості з Вінничини ФК "Олімпік" Вороновиця. Бульвар Житомир - переможці турніру. Олімпік Вороновиця - срібні призери.

Таким чином ФК "Бульвар" захистив титул та здобув черговий трофей в такий нелегкий час небачених випробувань та викликів які випали на нашу неньку Україну. ФК "Бульвар" як і раніше хоче вигравати трофеї та ставати сильним і ділити радість перемог з нашими відданими вболівальниками яких як ми сподіваємочь буде ставати все більше.