ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ ЗДОБУЛА БРОНЗОВІ НАГОРОДИ ЄВРО-2022!

Жіноча збірна України з футзалу перемогла команду Угорщини в поєдинку за третє місце на чемпіонаті Європи 2022 року.

У півфіналі збірна України поступилася Іспанії з рахунком 0:9. Тепер же синьо-жовті проводили поєдинок за третє місце проти Угорщини, яка на попередній стадії програла Португалії — 0:6. Зазначимо, що сьогоднішні суперниці нашої команди отримали путівку у фінальний турнір завдяки відстороненню російських збірних та клубів від змагань під егідою ФІФА та УЄФА.

Перший тайм пройшов за явної переваги українок. На 2-й хвилині команди обмінялися небезпечними моментами: Скибіна після виходу сам на сам не змогла переграти голкіпера, а з ударом Горват упоралася Сагайдачна. Надалі синьо-жовті лише збільшили власну перевагу за ударами й моментами, зокрема, Гриценко після кутового ударом злету поцілила в поперечину, а Скибіна лише дивом не спрямувала м’яч у порожні ворота.

На 9-й хвилині перевага нашої команди вилилася в гол Титової, якій асистувала Рубан. Надалі підопічні Олега Шайтанова неодноразово могли збільшувати власну перевагу. Так, 16-й хвилині Скибіна опинилася перед кіпером, але Торма потягнула її удар. Незадовго до перерви в порожні ворота пробивала Воловенко, однак на шляху м'яча стала суперниця.

На початку другого тайму українки забили вдруге — після передачі Титової з кутового влучно пробила Воловенко. Невдовзі на хорошій позиції опинилася Скибіна, однак пробила повз ціль. Угорки відповіли небезпечним ударом Фольк поруч зі стійкою, також у площину влучила Горват. На 27-й хвилині мала момент Рубан, однак їй не вистачило точності.

Пізніше команди обмінялися ударами Чепрегі та Бурлаченко, з якими впоралися воротарі. В останню 10-хвилинку угорки регулярно грали у п’ять польових, і на 39-й хвилині один гол відквитала Горват. Тим не менше, підопічні Олега Шайтанова зуміли втримати переможний рахунок. Тож на другому у власній історії чемпіонаті Європи жіноча збірна України здобуває бронзові нагороди!