top of page

МЕТОДИКА ФК "БУЛЬВАР"

      Програма ФК «Бульвар» носить назву «Культура футболу». Основними її напрямками є розвиток культури гри, поведінки і життя, творчих здібностей і креативності. Вона включає в себе діяльність в області спортивної футбольної освіти, набуття навичок, моральних і соціальних знань суспільної поведінки і поведінки кожної дитини, батьків і тренера, задіяного в програмі.

       Програма «Культура футболу» - приваблива, цікава, незвичайна. Вона покликана створювати атмосферу, в якій хлопці та дівчата будуть отримувати задоволення, радість і сприймати тренування, як природну і цікаву діяльність.

       У нашій програмі детальна увага приділяється меті і змісту роботи з дітьми, вибору вправ. Програмою передбачено поступовий розвиток фізичних, технічних, тактичних, психологічних здібностей. Вона відображає поліпшення, удосконалення та контроль цього прогресу через вимірювання і перевірки всіх аспектів тренування і всіх аспектах успіху.

       Методи тренування і тренування саме по собі приводить до успішного вирішення завдань з розвитку здібностей, гра ж дає можливість дітям приймати рішення. Тренер тільки нагадує їм варіанти і вказує на правильний спосіб.

       Програма спланована таким чином, щоб пристосувати роботу до особливостей кожної дитини. У кожної дитини є певні здібності та потенціал. Звичайно, здібності та потенціал дітей не можуть бути однаковими і тому зміст тренувань, педагогічний підхід і повна програма пристосована до кожної дитини з них. Успіх кожного хлопчика оцінюється не тільки через результат і ефективність в грі, а й через прогрес в навчанні.

        Крім розвитку загальних рухових навичок і засвоєння основних футбольних аспектів наші тренування спрямовані також на повагу партнерів і супротивників, розуміння значення колективної діяльності, повагу авторитетів тренера і судді, повагу правил поведінки і гри.

        Наша програма спрямована на підготовку хлопчика до атакуючого футболу. Вона створена з метою навчання хлопців контролю гри і збереженню м'яча, для чого необхідно розвивати різноманітну техніку. Атака - це основний напрямок розвитку футболу. У зв'язку з цим особливу увагу в програмі приділяється грі в пас, точності передач.

         Наша мета - видовищний футбол, в якому задоволення отримує як сам гравець, так і глядач.

Особливостями нашої школи є:

      - відсутність спеціалізації по позиціях до 14-15 років;
      - акселерація росту не критерій селекції;
      - відсутність монотонності в тренувальному процесі;
      - відсутність механічних рішень в грі і на тренуванні, кожна креативність заохочується.

bottom of page