top of page

ФІЛОСОФІЯ ФК "БУЛЬВАР"

         Робота з молодшим віком специфічна і складна, тому ми встановили тренувальні принципи, які не будуть мати негативний вплив на правильний біологічний розвиток молодого організму.

          Обов'язковою умовою існування і успішної реалізації нашої програми є любов до футболу, пристрасть до найпопулярнішого виду спорту людської цивілізації. Любов до футболу, свого клубу, міста та дому - це основа патріотизму і база успіху в майбутньому.
         Основна мета футбольної школи ФК "Бульвар" полягає в створенні здорової особистості в біологічному, психологічному і соціологічному сенсі. Тільки повноцінно-розвинена особистість може досягти великих результатів.
          Спортивна мета футбольної школи ФК "Бульвар
" в роботі з нашими молодими футболістами носить перспективний характер. Справжній спортивний результат тренера в молодшій віковій категорії не вимірюється кількістю титулів в змаганнях, а вимірюється числом гравців, які увійшли до кращих футбольних академій України а також до професійних футбольних клубів.
           Кожен тренер нашої школи володіє і правильно використовує основні фази біологічного, психологічного і соціологічного розвитку молодих футболістів. Правильно розроблена основа фізичної, технічної, тактичної та інших видів підготовки є основною передумовою для великих досягнень.
            Наша футбольна школа особлива в тому, що чітко визначила і затвердила обов'язки і завдання тренера в плануванні, організації, реалізації та контролі тренувального процесу і виховання гравців.
            Кожен тренер ФК «Бульвар»  володіє організаційними і педагогічними здібностями, здатністю до вербальної комунікації, кваліфікацією хорошого демонстратора елементів техніки і тактики, здатністю побачити помилку в роботі і її скорегувати, здатністю контролювати свою роботу, ініціативністю і перебувати в постійному прогресі.

           Тренер - це вчитель, а вчитель - це найважливіша ланка в роботі і розвитку школи!!!

bottom of page